Profesjonalna pasta do mycia rąk

Profesjonalna pasta do mycia rąk

Jeśli chcesz kupić pastę do rąk, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze, rzemieślnicy czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego rodzaju farby, oleje, sadze, smary, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta do rąk – działanie i jej skład?

Pasta do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest używana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się dobrymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, aby pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]