Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.