Owiewki i tank pady – czy masz już te akcesoria motocyklowe?

Owiewki i tank pady – czy masz już te akcesoria motocyklowe?

Dowiedz się, gdzie nabyć akcesoria motocyklowe, wejdź na www.legato-motocykle.pl.

Jazda na na motorze to czysta radość. Są metody na to, aby podróż jednośladem dawała znacznie więcej frajdy, a jednocześnie była wygodniejsza i bezpieczna bezpieczniejsze i wygodniejsze. Sprawią to specjalne akcesoria, w które każdy motocyklista powinien zaopatrzyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest spory i obejmuje produkty, w których kluczowa jest ergonomiczność, jak i dodatki, które poprawią prezencję motocykla. Opisujemy kilka najciekawszych i szczególnie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe. Co ochroni przed silnym strumieniem powietrza?

Im szybciej się poruszamy, tym bardziej natężony oraz mocniejszy nurt powietrza napiera na twarz motocyklisty. Wiąże się to licznymi uciążliwościami. Mocny podmuch wiatru sprawia, że intensywniej czujemy mróz. Powietrze o dużej prędkości podnosi też poziom hałasu docierający do motocyklisty i powoduje, iż na szybie kasku roztrzaskują się insekty, co dostrzegalnie obniża widoczność. Można jednakże nie dopuścić do takich sytuacji montując owiewkę, która przekieruje nurt powietrza w górę.

Inne praktyczne akcesoria motocyklowe

Przydatny uchwyt dla pasażera

Motocykliści chętnie oferujący innym wspólną jazdę powinni zatroszczyć się o ich komfort oraz bezpieczeństwo. W takim wypadku niezastąpiony jest dodatkowy uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu większą stabilność.

Crash pady oraz tank pady

Podróż na motorze niestety jest nierozłącznie powiązana z ryzykiem wypadku. Rozważny i spokojny styl jazdy zdecydowanie zmniejsza to niebezpieczeństwo, ale nie usuwa go w pełni. Oprócz ochrony samego kierowcy, warto zatroszczyć się też o osłonę maszyny. W tym pomogą crash pady i tank pady, innymi słowy nieduże odbojniki, które można montować na wielu częściach motocykla (m.in. na zbiorniku paliwa bądź do ramy). Absorbują one większą część energii w czasie upadku, a równocześnie zapobiegają ewentualnym zarysowaniom powierzchni lakieru.

Nasze dane teleadresowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]