Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Jeśli poszukujesz części do Renault Kraków, skieruj się tutaj

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]