Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Jeśli potrzebujesz etykiet na butelki, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, wesele lub imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stołach, ale także coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o imionach Państwa Młodych, słowa podziękowania czy miejscu i dniu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w różnych wzorach i kolorystyce, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie imieninowej.

Ozdabiaj domowe trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy różnych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]