Najpopularniejsze akcesoria do rolet wewnętrznych

Najpopularniejsze akcesoria do rolet wewnętrznych

Napinacz łańcuszka, płytka montażowa, mechanizm do rolety oraz haczyk montażowy to popularne i najchętniej kupowane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i intuicyjny – każdy w swoim domu zamocuje je w odpowiednim miejscu, bez konieczności użycia gwoździ albo śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główna zaleta współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Oto pakiet akcesoriów, który dostaniesz od producenta:
– napinacz łańcuszka,
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe.
Podczas użytkowania rolet wewnętrznych pewne elementów mogą się wysłużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale jeśli podziała na nie zbyt spora siła, to zdarza się, że pękają. Tak może stać się np. z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt mocno otworzymy skrzydła okien. Nie musisz od razu wymieniać całych rolet, wystarczy dokupić parę niewielkich części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej prostej naprawie będą służyć jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień i noc to produkt dla osób, które chcą kontrolować ilość promieni słonecznych wpadających do mieszkania, ale nie potrzebują stuprocentowego zaciemnienia. Pakiet akcesoriów do rolet dzień noc to nierozerwalna para rolet okiennych. Są wśród nich częścisłużących do zwijania lub rozwijania rolet. Nieocenioną pomocą w instalacji, a następnie w użytkowaniu, będzie łańcuszek i napinacz. Celem napinacza jest prawidłowe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał i przycinał.