Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Ekologiczne środki czystości zamówisz na http://bit.ly/2GBzTMX

Żeby utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów czy też ognisk pleśni.

Pielęgnacja powłok za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok szczególnie wystawionych na szkodliwe oddziaływanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]