Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Chcesz nabyć drukarkę 3D Kraków? Wejdź na https://cadxpert.pl.

Jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, PolyJet, DMLS oraz SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz pozostałe (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla specjalistów, przedsiębiorców i amatorów

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do biznesmenów, specjalistów oraz przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procesem wydruku 3D, chcą skonsultować ze znawcami swoje projekty lub możliwości techniczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, mogą odwiedzić krakowski punkt. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych drukarek 3D, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, że nawet mała albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. motoryzacja, odlewnictwo, medycyna czy stomatologia, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne korporacje. Obecnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały także niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku 3D są ciągle modyfikowane i udoskonalane, z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]