Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Jeśli szukasz maseczek z atestem, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y6do8xtw

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do kina bądź supermarketu, gdzie z reguły spotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – trwała i komfortowa

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi atutami są wygoda, trwałość i niewielka waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu można oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien zakładać wielorazową mini przyłbicę?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy zapewne uznają za atut również to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]