Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Wewnętrzne okiennice kupisz na skyshutters.pl

Planując wystrój pomieszczenia, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Przeważnie decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, a więc zasłony i firanki, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – wykorzystanie okiennic wewnętrznych

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od fantazji domowników. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również PCV. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie spotyka się wciąż okazjonalnie, ale gros z nas zapewne w kinie czy w telewizji, ponieważ tego rodzaju okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Wewnętrzne okiennice shutters dobrze komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one też praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego ucieczce. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można umieścić je na przeważającej większości okien. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom bardzo szykowny wygląd, w wyniku czego wpływają na podniesienie wartości domu. Trzeba również zaakcentować, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez użycia sznurów, co rodzice małych dzieci oraz posiadacze psotliwych zwierzaków, które rozerwać sterczące łańcuszki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]