Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Zamów naszyjniki celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazdka, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem przekory oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]