Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.