Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli chcesz zamówić baniak na wino, powinieneś odwiedzić ten adres

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]