Atuty rolet zaciemniających

Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia to najlepszy wybór? Czy zawsze warto wybrać pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Podpowiadamy.

Atuty rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Pełna możliwość kontroli ilości światła wpuszczanego do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc mają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele kolorów w ofercie sprawia, że te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety zaciemniające w Warszawie, Krakowie i innych miastach

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na życzenie klienta istnieje także opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych rozmiarów.