Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Kliknij tutaj, aby zamówić słój z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]