Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer – zleć przygotowanie specjaliście.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów możliwość zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i czy warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można także zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia także przemieszczać się do sąsiednich wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać wirtualny spacer VR?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można wykorzystać do prezentacji warsztatu, restauracji albo hostelu, jak również po prostu zademonstrować znacznemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy dom, żeby przyszli klienci byli w stanie dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się wykonywać z wielu powodów. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klienta, by wybrał nasze usługi . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to też doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — wystarczy zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]