Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Kliknij tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda marka chce teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują tylko na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie czy też w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług stosują na ogół frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę danej miejscowości, jak np. “sklep odzieżowy kraków”, “wizażystka kraków” lub “cukiernia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować cyklicznie efekty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]