Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Skorzystaj z pomocy fotografa Google na https://www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może również reklamować się szczególnym logo, które informuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]