Business View – przyciągnij klientów

Business View – przyciągnij klientów

businessview małopolska

Business View to zaawansowana technologia demonstrowania wnętrza rozmaitych budynków użyteczności publicznej, na przykład przedsiębiorstw, która jest możliwa przy udziale serwisu Google. Opiera się na pomyśle tzw. wirtualnej przechadzki oraz serii zdjęć panoramicznych. Przyjrzyjmy się zatem, do czego jest przydatna ta niezwykła prezentacja.

Business View – na czym to polega?

Dzięki idei Google Business View mamy możliwość zobaczyć jak prezentuje się dana firma od środka. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając tradycyjnej wyszukiwarki Google – wstukując nazwę firmy (wtedy wizualizacja będzie widoczna po prawej stronie wyników wyszukiwania), jak również przez tzw. Google Street View. Jest to genialna metoda na wypromowanie przedsiębiorstwa, będąca dopełnieniem strategii wizerunkowej w internecie – klienci codziennie szukają danych o punktach usługowych: teatrach, pubach, siłowniach czy klinikach medycyny estetycznej.

Czy warto skorzystać z Business View?

Wykorzystanie możliwości, jakie zapewnia Business View może dać spore korzyści nie tylko obiektom zlokalizowanym w wielkich ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Wrocław. Pamiętajmy bowiem, że usługa ta wywołuje także zwiększony ruch na firmowej stronie internetowej, więc warto to przekuć w sukces. Wystarczy tylko wyszukać profesjonalnego fotografa, który przygotuje serię fotografii panoramicznych, zgodnie ze standardami Google.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]