Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Skieruj się tutaj jeśli interesujesz się Flobo - automatyczną obsługą należności.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]