Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz zakończenia. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również ustrzec ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej, stosowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do uznania racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.