Męska moda ślubna – gdzie znaleźć inspiracje?

Męska moda ślubna – gdzie znaleźć inspiracje?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nowożeńcy zwracają ogromną wagę do oprawy wesela. Istotną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale również pan młody powinien wyglądać modnie i elegancko. Męska moda ślubna ma wiele odsłon.
Mężczyźni nie są obecnie skazani na jeden typ garnituru, a moda męska ślubna podlega podobnym przemianom, co kobieca. Klasyczny strój z pewnością odda podniosłość chwili, lecz często wzbogaca się go folkowymi bądź graficznymi elementami. Należy pamiętać, że garnitur czy frak powinien pasować do osobowości pana młodego, aby nie czuł się on w nim jak w przebraniu.

Moda męska na wesele – współczesne trendy

Marynarka, spodnie garniturowe, krawat, koszula… nawet prosty strój pana młodego zawiera mnóstwo elementów. Jednym z nich, który ostatnimi czasy wraca do łask i ślubna moda męska nie mogłaby się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Modna kamizelka nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować kolorem z tkaniną garnituru. Jeśli chodzi o garnitur, coraz modniejsze stają się zestawy w kratę, nawiązujące do stylu retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Wesele w klimacie boho lub rustykalnym będzie idealną okazją na pokazanie się w garniturze w kratę. Kolejnym modnym elementem będą szelki – brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie znaleźć inspiracje?

Dobór elementów stroju ślubnego może wydawać się trudnym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą portale internetowe w całości poświęcone organizacji ślubu i wesela, prezentujące najnowsze trendy oraz pełne rad dla przyszłych małżonków. Ślubna moda męska zajmuje znaczną część tych serwisów.