Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Instalacje teletechniczne. Zajrzyj na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT, aby skorzystać z wiedzy fachowca

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to rozbudowana infrastruktura obejmująca mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po bardzo skomplikowane. W naszym kraju istnieją profesjonalne przedsiębiorstwa, które zajmują się obsługą sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi oferują i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – kable światłowodowe i modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy jak m. in.: anteny FM/DAB, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przedwzmacniacze tv, rozgałęźniki sat, multiswitche końcowe. W sprzedaży znaleźć można także wzmacniacze szerokopasmowe, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu zakładane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i blokach. Podmioty działające na rynku zajmują się natomiast z reguły rozplanowywaniem sieci i produkowaniem poszczególnych modułów. Instalacje teletechniczne wymagają niezawodnych komponentów i fachowej instalacji – dlatego niezastąpione jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – wsparcie specjalistycznych przedsiębiorstw

Niezbędne jest też, aby instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Z tego też powodu potrzebna jest kompleksowa opieka fachowych podmiotów, które zagwarantują stosowne rozwiązania a także zaoferują najwyższej jakości urządzenia dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko wymagają również napraw, dlatego niezwykle duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Korzystają z niej najczęściej inwestorzy budowlani.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]