Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Potrzebujesz skontaktować się z złotnikiem Kraków? Kliknij tu

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać praktycznie wszystko, nadal wiele produktów warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty odwiedzin u jubilera

Zakup złotego naszyjnika, broszki lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru lub wykona nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, wskaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji imienin, komunii czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się wisiorek, złotnik ekspresowo i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce mamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]