Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Jeśli chcesz nabyć kolczyki srebrne, koniecznie sprawdź https://www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez Polki elementów. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy co sprawia, że są tak często wybierane oraz w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej modne są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Elementy zrobione ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co zazwyczaj dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, musimy dobrze je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Należy odkurzać je często delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast starych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle rysują elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.