Srebrna biżuteria dla dzieci

Srebrna biżuteria dla dzieci

Dalsze informacje o biżuterii dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze rzeczy nie zostały uszkodzone w czasie zabaw, czasem warto zakupić pociechom ich własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie . Kolejnym aspektem jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.