Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej kobiety. Te przepiękne ozdoby świetnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące niepowtarzalne właściwości wizualne. Połyskują pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować drogocenne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Produkowane są także zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez użycie różnych komponentów można otrzymać poniższe kolory: niebieski, pomarańczowy, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Gdzie nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz łańcuszków. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych rozmiarach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie zdobione.