Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki serduszka, wejdź na http://tinyurl.com/wyfqwqa

Kolczyki serca są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na każdą okazję, świetnie podkreślają urodę, są też idealnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego z reguły są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie delikatnie podkreślają prawdziwe piękno kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki pasują na wesela, okazjonalne wyjścia bądź spotkania z ukochanym i doskonale zgrywają się one z wieczorowymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – perfekcyjny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wykonane ze srebra oraz złota. Zainteresowaniem cieszą się również kolczyki pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają niesłychanie efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie ukochanej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej kobiecie – partnerce, matce lub dziewczynie, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości i szacunku.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]