Kilka słów o kolczykach kwiatkach

Kilka słów o kolczykach kwiatkach

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz kolczyki kwiatki.

Od stuleci jednym z ukochanych motywów wykorzystywanych przez jubilerów są kwiaty i ogólnie świat roślin. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Pośród najistotniejszych podać należy ewidentnie ogromne zróżnicowanie tego rodzaju wzorów, które sprawia, iż błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dzieci, jak i dojrzałe kobiety. Nie możemy nie wspomnieć również o atrakcyjnym designie, którym często cechują się kolczyki kwiatki oraz inna biżuteria wykorzystująca wzory florystyczne – ta bowiem wspaniale współgra zarówno ze stylizacją casual, jak i gustownymi, wyjściowymi kreacjami. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatuszki, aby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – dobrze dobierz je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę fantastycznym dopełnieniem każdego stroju – niejednokrotnie stają się nawet najważniejszym jej akcentem. Aby tak jednak było, należy je prawidłowo dopasować do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o strojach wieczorowych bądź tych przeznaczonych na formalne okazje, najlepszym dodatkiem do nich są naturalnie kolczyki kwiatki inkrustowane drogimi kamieniami bądź kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się schludnie przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi na ogół mają sztyfty. Odrębną grupę stanowią kolczyki tworzone z dotąd rzadko wykorzystywanych przez jubilerów materiałów, jak na przykład drewno, ceramika bądź żywica epoksydowa.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe motywy oparte na kształcie roślin

Pozostając nadal w tematyce kolczyków kwiatuszków, warto napomknąć o tym, że kwiaty nie są jedynym motywem roślinny, który zdobył serca jubilerów. Dużą popularnością cieszą się również wzory inspirowane sylwetce liści i kłączy. Nieco rzadziej spotykane – aczkolwiek możemy znaleźć je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem pełnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]