Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Kolczyki sztyfty. Więcej szczegółów na www.bizutik.pl

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno użyty do ich wyrobu metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale też rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mocowań – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem będą z pewnością srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie tak dobrze, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]