Bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami

Poszukujesz bransoletek z koralikami? Skieruj się tutaj

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju akcesoriów, które sprawdzają się na wszystkie spotkania. Możemy własnoręcznie je przygotować w domu lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki będą nietypowe.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka komponujemy wyjątkową biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym fasonie.Jak samodzielnie zrobić bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Internecie oglądając samouczki.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Trudniejszym sposobem pozwalającym na stworzenie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie barw.
Obecnie popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii staje się o wiele szybsze i łatwiejsze.Jeżeli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć bardzo dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]