Biżuteria z ametystami

Biżuteria z ametystami

Jeśli chcesz zamówić ametysty, koniecznie wejdź na https://www.ametysty.com.pl

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w innych krajach, np.: Australii i Kanadzie. Ze względu na swoją unikatową purpurową barwę, stał się bardzo popularnym kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w jubilerstwie. Kolczyki i pierścionki z ametystem znajdziesz na ametysty.com.pl.

Do czego założyć biżuterię z ametystami?

Ametysty były umieszczane w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała na przykład Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach brytyjskich władców. w XXI wieku, znajdziesz go w pierścionkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia twarzy, warto założyć srebrne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej zdecydować się na większy element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Biżuteria z ametystami – moc i właściwości

Ametyst uważany jest za kamień harmonii. Dlatego też biżuterię z tym przepięknym kamieniem warto mieć nie tylko ze względu na kolor i walory estetyczne, ale także z z powodu jego właściwości. Część osób, nosząc bransoletkę z ametystem przez dłuższy okres czasu, zaczyna czuć spokój i zapomina o troskach. Na temat energii tego kamienia ozdobnego lepiej wyrobić sobie własne zdanie.